Кошик
51 відгук
МИР-ОКОН
+380 (67) 957-60-00
+380 (67) 611-34-90
+380 (67) 538-13-60

Автоматика CAME

 

Про компанію

 

З 1972 року CAME виробляє широкий асортимент автоматики для в'їзних, гаражних та промислових воріт, автомобільних парковок та систем контролю доступу, а також займається розробкою систем «розумний будинок» і охоронних сигналізацій.

 

Компанія CAME націлена на пошук інноваційних рішень і освоєння нових сфер спеціалізації, тому постійно розвивається і купує нові бренди. На її рахунку багаторічний досвід роботи на міжнародному ринку і унікальний ноу-хау в сфері глобального управління будинком, яке здійснюється за допомогою автоматики, охоронних систем та системи домашньої автоматизації.

У сфері автоматизації доступу в громадських місцях CAME може запропонувати комплексні рішення для контролю і регулювання пішохідних і автомобільних потоків.

 

 

Укомплектуйте автоматичну систему і підвищте рівень її безпеки. Всі можливі рішення були спроектовані з урахуванням ринкового попиту та потреб клієнтів, проведені в повній відповідності з вимогами європейських норм безпеки і націлені на те, щоб зробити ваше життя простіше і безпечніше.
Знайдіть оптимальне рішення!

 

Двигун для відкатних воріт Двигун для розпашних воріт Двигун для секційних воріт

 

Для накладного і вбудованого монтажу пристроїв передбачені зручні стійки з анодованого алюмінію, міцні корпуси і супорти з захистом від злому.

 

Крім стандартного управління пультом можна використовувати і інші пристрої керування автоматикою:

 

Ключі-вимикачі

 

Ключі-вимикачі CAME серії SET виготовлені з алюмінієвого сплаву і призначені для накладного або вбудованого монтажу. Вони характеризуються високою стійкістю до атмосферного впливу, механічних пошкоджень або злому. Представлені наступні версії: звичайний ключ, магнітний або проксіміті-ключ.

 

 

Проксіміті-зчитувач

 

Серія SET має також автономним проксіміті-зчитувачем, який обмежує доступ на територію людей, які не мають проксіміті-карти, ключа-транспондера або брелока з капсулою TAG.
Максимальна кількість керованих користувачів — 250.

 

Кодонабірні клавіатури

 

  Кодонабірні клавіатури для воріт CAME серії DIGITAL являють собою пристрої локального управління автоматикою шляхом введення індивідуального секретного коду. Вони виготовляються з нержавіючої сталі та алюмінію і оснащені електронним захистом від злому, підвищує рівень їх безпеки і надійності. Бездротова кодонабірная клавіатура для накладної установки працює на частоті 433,92 МГц з 4 запам'ятовуються кодами та паролем доступу до програмування.

 

 

Магнітний датчик виявлення ТЗ

Датчики виявлення транспортних засобів =/~24 В з електромагнітної петлею сумісний з усіма блоками управління Came. Він знаходить широке застосування для регулювання автомобільного руху і контролю доступу на територію. Принцип дії датчика полягає у вимірюванні коливання індуктивності електромагнітної петлі; проїзд автомобіля над петлею призводить до зниження індуктивності. Подібне коливання викликає спрацьовування реле, підключеного до зовнішніх пристроїв.

 


Чому варто вибрати нас

 

Досвід роботи
більше 10 років
Професійна
консультація
Вигідна
ціна

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner